Book time
To book, please enter your details
By clicking the "Submit" button, you consent to the processing of your personal data
Enroll in Academy
To book, please enter your details
By clicking the "Submit" button, you consent to the processing of your personal data
Забронювати час
для бронювання, введіть будь ласка ваші данні
Нажимаючи кнопку "Відправити" ви даєте згоду на обробку ваших персональних данних

команди

Рівень KIDS

Рівень PRO

Команда U-5/6
Команда U-7/8
Команда U-9/10
Команда U-11/12
Розвиток базових навичок майбутнього футболіста: техніка роботи з м'ячем, розвиток спритності, вивчення термінології. Всі заняття проводяться в ігровій формі, щоб діти могли полюбити спорт і футбол. Заняття проводяться в спеціально обладнаному приміщенні, зручне для будь-якого сезону. Набір дітей проходить постійно.
3-5.5 років
Наступний професійний крок після груп рівня «Kids». Навчання в цій групі зводиться до розвитку індивідуальних технічних та тактичних дій на футбольному полі. Також робиться акцент на командній грі, де дитина пробує себе на різних позиціях в команді. Гравці беруть участь у короткотривалих змаганнях і товариських іграх. Виходить на міський рівень змагань.
Діти вчаться грати в командний футбол, удосконалюється техніка роботи з м'ячем та покращується фізичний рівень юних футболістів. Команда бере участь у місцевих турнірах, постійних товариських іграх, виходить на міський рівень змагань.
Команда професійного рівня. Дана команда, має технічну базу роботи з м'ячем, направлена на розвиток групових та командних взаємодій на футбольному полі. Гравець, маючи талант та навички - росте фізично й морально, вчиться думати та швидко приймати рішення в ігрових ситуаціях, знайомиться з тактикою гри. Юні футболісти грають на чемпіонатах, міжнародних та регіональних турнірах, мають постійні товариські матчі. Команда наразі приймає участь в чемпіонаті Київської області.
4 групи
Консультація
Основне направленння тренувань цієї команди - швидкість роботи з м'ячем, миттєве прийняття правильного рішення в складних ігрових ситуаціях, навчання комбінаційній грі, що в свою чергу допомагає виводити на більш високий рівень індивідуальні, групові та командні дії на футбольному полі.

Команда виступає в місцевих, обласних та регіональних чемпіонатах. В 2020 р. стала володарем ІІ-го місця в Чемпіонаті Києво-Святошинського району серед юнаків 2007-2008 р.н.

Ліонель Мессі, ФК"Парі Сен-Жермен"
Я знав, що з нами був Бог, і він не залишить нас.
"
Розкажіть про нас своїм друзям
Тарасівка, вул.Київська 77/11, Київська область
+38 098 983 13 47
ucsa.sport@gmail.com
Академія
Послуги
|
© Українська Християнська Спортивна Академія, 2020
Політика конфіденціальності
Договір оферти
Сайт запустив
Політика конфіденційності
Made on
Tilda